Nauka Jezyka Niemieckiego Online

Korepetycje z Języka Niemieckiego - Znajdź Korepetytora, Dodaj Ogłoszenie o Korepetycje

W tym rozdziale umożliwiamy ci zamieszczanie i przeglądanie ofert korepetycji na terenie całej Polski. Dodawanie ogłoszeń o korepetycje z języka Niemieckiego jest zupełnie darmowe. Wystarczy wypełnić specjalny formularz znajdujący się pod poniższym linkiem.

Dodaj ogłoszenie korepetycji


Przeglądaj dostępne w portalu ogłoszenia o korepetycje z języka Niemieckiego. W celu znalezienia korepetytora mieszkającego w twoim regionie wybierz odpowiednie województwo z poniższej mapki.


Korepetycje z Języka Niemieckiego Dolnośląskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Kujawsko-Pomorskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Lubelskie Lubuskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Łódzkie Korepetycje z Języka Niemieckiego Małopolskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Mazowieckie Korepetycje z Języka Niemieckiego Opolskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Podkarpackie Korepetycje z Języka Niemieckiego Podlaskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Pomorskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Śląskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Świętokrzyskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Warmińsko-Mazurskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Wielkopolskie Korepetycje z Języka Niemieckiego Zachodniopomorskie Mapa Polski

Wybierz Województwo:

Łódzkie
Śląskie
Dolnośląskie
Kujwasko-Pomorskie
Lubelsie
Lubuskie

Małopolskie
Mazowieckie

Opolskie
Podkarpackie

Podlaskie

Pomorskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie

Zachodniopomorskie

Cała Polska

Poza Polską

Panel Administracyjny: Dla Admina

korepetycje

Witam,

wczoraj i dziś, tj. 27 oraz 28 lutego 2012 r. próbowałem zamieścić ogłoszenie o korepetycję, woj łódzkie. Mam pytanie czy ja coś nie do końca ok zrobiłem, czy też może jest ono jeszcze nieaktywne, bowiem póki co nie jestem w stanie go sam odszukać, tak jakby nie wyświetlało się. Być może musi minąć parę dni do aktywacji albo coś w tym stylu? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

sylwester wróblewski

sylwerek, wt., 02/28/2012 - 12:12
Dodawanie ogłoszeń o korepetycje

to raczej błąd systemu postaramy się to naprawić jak najszybciej

admin, ndz., 03/04/2012 - 10:40
thanks za naprawę

Witam,
ogłoszenie jest już widoczne, dziekuję mocno za szybką reakcję i pozdrawiam

sylwester wróblewski

sylwerek, ndz., 03/04/2012 - 18:23

Dołącz do ludzi uczących się słówek efektywniej