Nauka Jezyka Niemieckiego Online

Korepetycje z języka Niemieckiego - Lubuskie

WSZYSTKIE WPISY
Dane Kontaktowe:Cena:Lokalizacja:Opis:
Anna Kwiatkowska
poczta@AnnaKwiatkowska.pl
691 131 800
brak gg
35 - 45lubuskie
Zielona Góra
Jestem wykwalifikowanym nauczycielem języka niemieckiego. Udzielam lekcji w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania. W ofercie mam również pisanie prac oraz tłumaczenia niepoświadczone. Miejsce lekcji do uzgodnienia. Możliwe zajęcia w grupach 2-3 osobowych. Zapraszam.
Ewa Teano
teano2012@wp.pl
694639644
brak gg
lubuskie
Gorzów Wlkp.
Witam serdecznie, udzielam korepetycji i lekcji prywatnych z języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowani i w każdej grupie wiekowej. Posiadam 7-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego w szkole podstawowej i w gimnazjum. Przygotowuję do sprawdzianów, testów oraz egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Zajęcia prowadzę dostosowując tok nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Zapraszam:) Kontakt: 694-639-644, Go
Monika Schmidt
monika.schmidt90@gmail.com
781584734
2894888
25lubuskie
Zielona Góra
Jestem studentką 3. roku Filologii Germańskiej, mieszkałąm 2lata w Niemczech i chętnie udzielę pomocy w nauce języka niemieckiego uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum. Prowadzę również korepetycje dla osób rozpoczynających dopiero naukę języka niemieckiego. Pierwsza lekcja darmowa (oceniająca umiejętności). Możliwośc dojazdu do ucznia.

DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE WYBIERZ WOJEWÓDZTWO


Dołącz do ludzi uczących się słówek efektywniej